FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Znajdziesz tutaj zbiór najczęściej zadawanych pytań

Jeśli planujesz zlecić nam większy nakład to możesz najpierw się z nami skontaktować w celu stworzenia haftu próbnego. Ustalimy wszystkie szczegóły, następnie kiedy zatwierdzisz projekt zrealizujemy całe zamówienie.

Jeśli wybierzesz produkt z opcją haftu zdjęcia, to za dodatkową opłatą (30zł) możesz zamówić wizualizację projektu (opcja na karcie produktu). Skontaktujemy się z Tobą, kiedy przygotujemy (zdigitalizujemy) zdjęcie w celu zatwierdzenia lub odrzucenia projektu.

Maksymalne pole haftu to 240 x 200 mm.

Polecamy kalkulator z TEJ strony - dzięki niemu zmienisz szybko datę na rzymską. Następnie możesz podać ją przy zamówieniu.

Korzystamy z systemu płatności PayU, który umożliwa realizację zamówienia w następujące sposoby:

  • Przelew
  • BLIK
  • Płatność kartą

Produkt dostarczymy do Ciebie w przeciągu 4-10 dni roboczych. Jeśli realizacja będzie opóźniona, to poinformujemy Cię o tym fakcie.

Należy używać wyłącznie niskich temperatur. Spód deski wyłożyć miękką ściereczką, pieluchą tetrową lub ręcznikiem. Zabieg ten stosuje się, żeby haft zachował swoją strukturę (wypukłość, kształt). Haft warto przeprasować przez ściereczkę, żeby nie miał on bezpośredniego kontaktu z żelazkiem.

Ciasteczka.

Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie. Dowiedz się więcej.