O nas

Nasz zespół

Kilka słów o nas i po co to wszystko

O nas

Jesteśmy młodym dwuosobowym zespołem dla których haft komputerowy to przede wszystkim hobby, dzięki któremu możemy się realizować. Stawiamy na wysoką jakość ubrań oraz haftu komputerowego. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, więc na pewno zostaniesz odpowiednio obsłużony w naszym sklepie.

Chcemy sprostać częstemu problemowi wielu ludzi - prezent na jakąś okazję. Dzięki nam możesz stworzyć indywidualny i wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, klasy, paczki lub zespołu. Wystarczy wysłać zdjęcie a my naniesiemy je na wybrany element garderoby w postaci haftu komputerowego.

150
Zrealizowanych
zamówień
159
Sprzedanych
produktów
80
Zużytych
szpul nici
Naszej
satysfakcji
Marek Michalczyk
Ceo & Founder

Michalczyk Marek

Cześć! Nazywam się Marek Michalczyk i z zawodu jestem programistą. Haft komputerowy to moja druga pasja - zaraz po programowaniu i tworzeniu stron internetowych. Te dwie pasje sprawiają mi niesamowitą satysfakcję i dzięki nim się realizuję.

Jestem pewny, że będziesz zadowolony z naszych usług, gdyż wkładamy w naszą pracę całe swoje serce i czerpiemy z niej satysfakcję. Masz pytanie? Zapraszam do kontaktu, oraz na moje Social Media.

Ciasteczka.

Korzystając z tej strony, automatycznie akceptujesz, że używamy plików cookie. Dowiedz się więcej.